KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113040
nr 1211 3040
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Etsning, Kvinna, signerad. PT. Motivet: 38x52
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
måndag 22 oktober 2018
kl 19:14:58
22 okt
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson